JavaDevMatt.pl – Mateusz Kupilas

Programista, przedsiębiorca, gamedev, bloger.

Dzisiaj wysyłam ebooka jako PDF!

Kontakt ze sponsorami poszedł gładko – wszyscy odpisali mi na maila do 2 dni i mogłem dokończyć ostatnią stronę „sponsorzy” w ebooku. 🙂

Poprawiałem jeszcze trochę formatowanie, ale nie mogę zajmować się tym bez końca (ciągle podpada mi coś małego, co mógłbym jeszcze poprawić) – w końcu ostateczną obróbkę i tak zlecam na zewnątrz, a pierwszy PDF jak najbardziej można już komfortowo czytać. Ostateczną przerobioną wersję na czytniki etc. również wyślę, gdy będzie gotowa – aktualnie wysyłam PDF-a, którego sam formatowałem, by nie musieliście dłużej czekać. 🙂

Wysyłka maili do ponad 400 osób.

Nie mogę wysłać całość jednocześnie, bo mój mail zostanie zablokowany jako adres spamera. 😉 Dlatego ebook będzie wysyłany paczkami po parędziesiąt osób. Do końca tego dnia wszyscy otrzymają PDF-a, bez obaw.

Gdzie będzie można później nabyć ebook?

Gdy przeróbka na pozostałe formaty będzie skończona, to ebook pojawi się w sklepie mojego bloga. Podlinkuję wszystko, gdy się pojawi.

Co do opcji: ebook + dodatkowy bonusowy plik, który był na akcji za 50zł – również pomyślę nad opcją, jak później go będzie można otrzymać.
Przypominam, że aktualnie wysyłam tylko ebooka – dodatkowy plik PDF z narzędziami, efektywną pracą kończę do końca kwietnia.

4 thoughts on “Dzisiaj wysyłam ebooka jako PDF!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *