JavaDevMatt.pl – Mateusz Kupilas

Programista, przedsiębiorca, gamedev, bloger.

AMA na Wykop.pl oraz startu eBooka na PolakPotrafi!

Właśnie ruszyła akcja eBooka na PolakPotrafi.pl! Można tam nabyć taniej eBooka lub po prostu wesprzeć mój kanał: link do akcji na PolakPotrafi.pl

Parę osób czytało już roboczą wersję eBooka i tutaj jedna z pierwszych recenzji:

„Szkoda, że ta książka nie powstała 9 lat temu, kiedy to ja zaczynałem swoją przygodę w świecie programowania:). Prawie każda strona to duży zastrzyk konkretnych informacji, które na pewno przydadzą się każdemu bez względu na to czy dopiero zastanawia się nad karierą programisty, szuka pracy czy jest już „juniorem”. Ja po przeczytaniu książki również czegoś się dowiedziałem i już „ukradłem” sobie dwie informacje. Żeby nie było tak pięknie:> to muszę przyznać, że nie do końca zgadzam się z opinią w temacie edukacji/studiów, jednak każdy ma prawo do swojej opinii. Tak czy inaczej uważam, że warto zainwestować swoje pieniądze aby zdobyć wiedzę, wynikającą bezpośrednio z doświadczenia Autora. Na pewno zwróci się ona z nawiązką.”

Marek Pol, senior Java developer/Team Leader, Twórca aplikacji Mobilna Apteczka

Z tej okazji organizuję również AMA na Wykop.pl.
Czasami nie mam czasu, by wszystkim odpisać, ale dzisiaj i jutro (sobota, niedziela) zarezerwowałem sobie czas, by odpowiedzieć tam Wam na każde pytanie.
Może być zarówno na temat tego, co chcecie widzieć na YouTube, blogu, jak i na dowolny inny temat.
Zapraszam: http://www.wykop.pl/link/3062965/ama-prowadze-bloga-javadevmatt-i-rozkrecam-swoj-biznes-po-rzuceniu-etatu/

amablog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *