JavaDevMatt.pl – Mateusz Kupilas

Programista, przedsiębiorca, gamedev, bloger.

Informacje odnośnie dostawy ebooka i innych nagród z akcji na PolakPotrafi

Cześć!

Dzisiaj jest ostatni dzień akcji. Całość kończy się jutro (11.04.2016) o 9 rano.

Projekt wsparło aktualnie (gdy to piszę jest 7 rano w niedzielę) 371 osób. Dlatego postanowiłem zebrać tutaj informacje odnośnie wysyłki ebooka i dostawy pozostałych nagród. Gdyby tylko 10% z Was napisało do mnie pytanie „kiedy wysyłka?”, to mam już 37 dodatkowych maili, na które muszę odpisać. 😀 Znając życie zapytałoby pewnie dobra połowa, co tylko opóźniłoby wysyłkę przez zapchanie mojej skrzynki pocztowej. 😀 Dlatego proszę nie wysyłajcie maili, a ewentualne pytania zadajcie proszę w komentarzu do tego wpisu na blogu.

Kiedy ebook? Jak z innymi formatami niż PDF?

Niedawno napisałem, że jest skończony i zamieściłem pełny spis treści.

Jednak muszę uzupełnić w nim listę sponsorów (osoby, które wsparły projekt od progu 75zł i więcej). Dane tych osób dostanę dopiero po zakończeniu akcji. Dodatkowo muszę zapytać, czy chcą widnieć tam pod swoim nazwiskiem,  czy może tylko pseudonimem (w końcu nie każdy życzy sobie, by zamieścić jego nazwisko). Potrwa to pewnie parę dni, ale zrobię wszystko co mogę, by wyrobić się z tym jak najszybciej.

Gdy zamieszczę sponsorów, to wysyłam ebooka jako PDF na maila. 🙂 Przeróbkę na pozostałe formaty ebookowe (na czytniki etc.) zlecam na zewnątrz i dostarczę je Wam jak tylko je dostanę. Nie powinno to trwać długo – szacuję, że do tygodnia powinienem dostać te formaty.

Co z dodatkowym plikiem PDF od progu 50zł?

Tutaj zostało mi jeszcze trochę pracy. Nie chcę na siłę dostarczyć czegoś niedopracowanego. Na razie skupiam się, by w pierwszej kolejności zakończyć  etap głównego ebooka. Dodatkowy PDF powinien zostać dostarczony do końca kwietnia.

Nagrody wyższego progu

Odnośnie bycia sponsorem odcinka „Programisty Na Emigracji”, banera etc. skontaktuję się z każdym z Was osobno i ustalimy wszystko na spokojnie. Pozwólcie mi najpierw zamknąć etap wysyłki ebooka – wszystko załatwimy. 🙂 Nie bać się. 😀

Ej, ile nagrasz filmików o libgdx? Dawaj filmiki!

wincyj

Zadeklarowałem się, że za każde 250zł powyżej progu 3000zł, to jeden filmik o libgdx.

Czyli: (końcowa kwota akcji – 3000) / 250 = ilość filmików. 

Zapowiada się, że zrobię ich trochę. 😀 Będę zawsze pisał jakąś grę i w każdym filmiku tłumaczył jakiś aspekt tej gry. Odnośnie tych filmików udostępnię jeszcze osobny wpis. Chcę się na razie skupić, by sprawnie domknąć sprawę ebooka. 🙂 Nie zasypujcie mnie proszę teraz wiadomościami, bo to tylko opóźnia proces domknięcia wszystkiego.

Jakieś podsumowanie akcji jak w przypadku gry Note Fighter?

Moim najpopularniejszym wpisem na blogu jest podsumowanie 2 miesięcy po wydaniu gry mobilnej. Coś podobnego napiszę również odnośnie tej akcji na PolakPotrafi. Jak promowałem akcję, co się sprawdziło, co nie etc. Jest na co czekać. 😀

3 thoughts on “Informacje odnośnie dostawy ebooka i innych nagród z akcji na PolakPotrafi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *