JavaDevMatt.pl – Mateusz Kupilas

Programista na emigracji… aktualnie po emigracji. ;) Przedsiębiorca, bloger, youtuber.

Film promocyjny „IT Startup” – w poniedziałek (05.02) ruszamy! (+ bonus)

Edycja… akcja na portalu Wspieram.to już ruszyła! 🙂

W poniedziałek rusza akcja crowdfundingowa projektu „IT Startup – Gra Karciana”!

Mam z tego powodu ogromną radochę i jednocześnie zjada mnie stres. 😀 Dla Was mam miły Early Bird Bonus (szczegóły pod filmem w tym wpisie).

Zapraszam do zobaczenia filmu promocyjnego projektu. Nie chcecie wiedzieć ile godzin nad nim pracowałem i ile razy go zmieniałem:

But Wait, There’s More! By zachęcić do wsparcia projektu w pierwszych 24h trwania akcji (całość startuje w poniedziałek 05.02 o 9:00 rano) przygotowałem mały bonus.

Do wyboru:

 • jeśli nie posiadacie mojego e-booka „Junior Developer”, to wspierając akcję za 59zł (50zł gra + 9zł przesyłka kurierem) otrzymacie nie tylko fizyczną grę karcianą (pudełko z talią, żetonami, kosteczkami do oznaczeń, woreczkami na elementy, wydrukowaną instrukcją etc.), ale również pełną wersję mojego e-booka! To early bird bonus i by się załapać należy wesprzeć akcję w pierwszych 24h, czyli do 06.02 o 9:00.
 • dla tych, którzy e-booka „Junior Developer” już mają: w moich planach na 2018 wspomniałem o tym, jaką nową książkę mam zamiar wydać mniej więcej za 2 lata: wspierając akcję gry karcianej (kwotą 59zł: 50zł pełna gra, czyli pudełko z talią, żetonami, kosteczkami do oznaczeń, woreczkami na elementy, wydrukowaną instrukcją + 9zł przesyłka kurierem) w pierwszych 24h, czyli do 06.02 o 9:00 rezerwujecie sobie darmowy egzemplarz wersji elektronicznej nowo powstającej książki. Przed wydaniem będę takim osobom podsyłał wczesne wersje (jeśli tego oczywiście chcecie – możecie otrzymać tylko wersję finalną, jeśli nie chcecie wcześniejszych wersji).

Do zobaczenia w poniedziałek! Wystarczy, że wejdziecie wtedy pod adres itStartup.pl – w poniedziałek ten link przekieruje to Was na stronę akcji. Proszę pamiętać, że całość rusza o 9:00, a nie o północy. 😉

Jeśli macie ochotę, możecie wpisać się na listę mailową bloga (formularz w sidebarze bloga) i zostaniecie dodatkowo poinformowani mailowo o stracie.

 

7 thoughts on “Film promocyjny „IT Startup” – w poniedziałek (05.02) ruszamy! (+ bonus)

 • Loger napisał(a):

  Nie mogę się doczekać. 😀 Shut up and take my money!

 • Programista7k napisał(a):

  Będzie wersja do samodzielnego druku z tymi nowymi kartami?

  • JavaDevMatt napisał(a):

   Tzn. wersja finalna do samodzielnego druku również będzie, ale dopiero przy pewnym progu wsparcia projektu.

 • Beneb napisał(a):

  A nie można jakiejś promocji na książkę w formie papierowej w zamian za to? 😀

  • JavaDevMatt napisał(a):

   Będzie opcja pakietu z książką papierową „Junior Developer”. Nie znam jeszcze parametrów nowej książki, by móc ją teraz oferować.

 • Krzysiek napisał(a):

  Gra zapowiada się świetnie, z niecierpliwością czekam na czerwiec! 🙂 Dla posiadaczy papierowego wydania Junior Developer także planujesz wysyłkę e-booka Twojej nowej książki? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *