JavaDevMatt.pl – Mateusz Kupilas

Programista, przedsiębiorca, gamedev, bloger.

Dziś startujemy! (IT Startup – Gra Karciana)

Gra „IT Startup – Gra Karciana” aktualnie jest dostępna na itStartup.pl.

Ruszyła akcja crowdfundingowa projektu! 🙂

Zapraszam na stronę projektu na portalu Wspieram.to.

Prototypową wersję beta (tą z roboczą grafiką na szablonie kart z MTG) nadal można pobrać za darmo, by pobawić się mechanikami i zdecydować, czy to coś dla Ciebie.

Wczoraj wrzuciłem również wprowadzenie do reguł gry w formie wideo:

Przypominam o bonusie za wsparcie w pierwszych 24h akcji!

By zachęcić do wsparcia projektu w pierwszych 24h trwania akcji przygotowałem mały bonus.

Do wyboru:

  • jeśli nie posiadacie mojego e-booka „Junior Developer”, to wspierając akcję za 59zł (50zł gra + 9zł przesyłka kurierem) otrzymacie nie tylko fizyczną grę karcianą (pudełko z talią, żetonami, kosteczkami do oznaczeń, woreczkami na elementy, wydrukowaną instrukcją etc.), ale również pełną wersję mojego e-booka! To early bird bonus i by się załapać należy wesprzeć akcję w pierwszych 24h, czyli do 06.02 o 9:00.
  • dla tych, którzy e-booka „Junior Developer” już mają: w moich planach na 2018 wspomniałem o tym, jaką nową książkę mam zamiar wydać mniej więcej za 2 lata: wspierając akcję gry karcianej (kwotą 59zł: 50zł pełna gra, czyli pudełko z talią, żetonami, kosteczkami do oznaczeń, woreczkami na elementy, wydrukowaną instrukcją + 9zł przesyłka kurierem) w pierwszych 24h, czyli do 06.02 o 9:00 rezerwujecie sobie darmowy egzemplarz wersji elektronicznej nowo powstającej książki. Przed wydaniem będę takim osobom podsyłał wczesne wersje (jeśli tego oczywiście chcecie – możecie otrzymać tylko wersję finalną, jeśli nie chcecie wcześniejszych wersji).

Chętnie przygarnę wszelki feedback na temat projektu. Jeszcze jest trochę czasu, by wprowadzić jakieś drobne zmiany. Sugestie mogą się również przydać w przypadku ewentualnego dodatku. 🙂

4 thoughts on “Dziś startujemy! (IT Startup – Gra Karciana)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *