JavaDevMatt.pl – Mateusz Kupilas

Programista, przedsiębiorca, gamedev, bloger.

Film promocyjny „IT Startup” – w poniedziałek (05.02) ruszamy! (+ bonus)

Gra „IT Startup – Gra Karciana” aktualnie jest dostępna na itStartup.pl.

Edycja… akcja na portalu Wspieram.to już ruszyła! 🙂

W poniedziałek rusza akcja crowdfundingowa projektu „IT Startup – Gra Karciana”!

Mam z tego powodu ogromną radochę i jednocześnie zjada mnie stres. 😀 Dla Was mam miły Early Bird Bonus (szczegóły pod filmem w tym wpisie).

Zapraszam do zobaczenia filmu promocyjnego projektu. Nie chcecie wiedzieć ile godzin nad nim pracowałem i ile razy go zmieniałem:

But Wait, There’s More! By zachęcić do wsparcia projektu w pierwszych 24h trwania akcji (całość startuje w poniedziałek 05.02 o 9:00 rano) przygotowałem mały bonus.

Do wyboru:

  • jeśli nie posiadacie mojego e-booka „Junior Developer”, to wspierając akcję za 59zł (50zł gra + 9zł przesyłka kurierem) otrzymacie nie tylko fizyczną grę karcianą (pudełko z talią, żetonami, kosteczkami do oznaczeń, woreczkami na elementy, wydrukowaną instrukcją etc.), ale również pełną wersję mojego e-booka! To early bird bonus i by się załapać należy wesprzeć akcję w pierwszych 24h, czyli do 06.02 o 9:00.
  • dla tych, którzy e-booka „Junior Developer” już mają: w moich planach na 2018 wspomniałem o tym, jaką nową książkę mam zamiar wydać mniej więcej za 2 lata: wspierając akcję gry karcianej (kwotą 59zł: 50zł pełna gra, czyli pudełko z talią, żetonami, kosteczkami do oznaczeń, woreczkami na elementy, wydrukowaną instrukcją + 9zł przesyłka kurierem) w pierwszych 24h, czyli do 06.02 o 9:00 rezerwujecie sobie darmowy egzemplarz wersji elektronicznej nowo powstającej książki. Przed wydaniem będę takim osobom podsyłał wczesne wersje (jeśli tego oczywiście chcecie – możecie otrzymać tylko wersję finalną, jeśli nie chcecie wcześniejszych wersji).

Do zobaczenia w poniedziałek! Wystarczy, że wejdziecie wtedy pod adres itStartup.pl – w poniedziałek ten link przekieruje to Was na stronę akcji. Proszę pamiętać, że całość rusza o 9:00, a nie o północy. 😉

Jeśli macie ochotę, możecie wpisać się na listę mailową bloga (formularz w sidebarze bloga) i zostaniecie dodatkowo poinformowani mailowo o stracie.

 

8 thoughts on “Film promocyjny „IT Startup” – w poniedziałek (05.02) ruszamy! (+ bonus)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *