JavaDevMatt.pl – Mateusz Kupilas

Programista, przedsiębiorca, gamedev, bloger.

Wasze pierwsze zadania w pracy jako programista?

Cześć! Witam po krótkiej przerwie. Jeszcze ogarniam sprawy związane z powrotem z emigracji, ale nie chcę marnować za dużo czasu i Was o coś poprosić.

Gdy wspominałem o tym, że w drugim wydaniu „Junior Developera” mam zamiar zamieścić przykładowe zadania, których miałem jako początkujący programista (+ przykłady paru kolegów), to pojawiło się parę wiadomości z Waszymi pierwszymi zadaniami. Sporo osób chętnie się dowie czego może się spodziewać w takiej pierwszej pracy, jak było u innych… to dlaczego nie zapytać o podesłanie więcej takich przykładów? Kanał YouTube bloga subskrybuje już prawie 10 000 osób, na liście mailowej jest ponad 1000, to pewnie znajdzie się więcej chętnych, by podzielić się tym, jakie były ich pierwsze zadania w pracy – dużo osób o to pyta.

Wyślijcie mi to proszę na osobnego maila

By jeszcze bardziej nie zapchać mojego głównego maila i PW na Facebooku założyłem osobnego maila: zadanie@javadevmatt.pl

Jeśli prowadzicie bloga, albo chcecie coś swojego zareklamować to śmiało – pod każdym opisanym zadaniem podlinkuję autora, by miał coś z tego, że poświęcił swój czas i chciał podzielić się z innymi.

Co chcę zrobić z tymi przykładami zadań?

Chcę je zebrać we wpis na blogu, film na YT, a najciekawsze mam zamiar (jeśli autor się zgodzi) zamieścić w drugim wydaniu mojego e-booka (które pojawi się również jako papierowa książka).

Co dokładnie wysłać?

Opis pierwszych zadań, które mieliście w pierwszej pracy jako programista. Ewentualnie pierwsze zadanie w kolejnej pracy. Pamiętajcie by wysyłać mi to na tego maila zadanie@javadevmatt.pl – nie bombardujcie proszę mojego PW na Facebooku i głównego maila.

Całość zbiorę później w jeden wpis na blogu (i może zrobię z tego film na YT) – pewnie niejeden dzięki temu skorzysta. 🙂

 

 

 

One thought on “Wasze pierwsze zadania w pracy jako programista?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *