JavaDevMatt.pl – Mateusz Kupilas

Programista, przedsiębiorca, gamedev, bloger.

Trzeci odcinek “Twórców Niezależnych” i start konkursu “Daj Się Poznać”!

Wczoraj opublikowałem trzeci odcinek serii “Twórców Niezależnych” – serii, w której przedstawiam Wasze projekty.

Jeśli masz ochotę trochę zareklamować rozwijany przez siebie projekt, to wszystkie informacje o zgłaszaniu się do serii znajdziesz tutaj.

W skrócie: nie wysyłaj mi maila z wiadomością typu “masz pan projekt, zrób mi reklamę”. 😉 Postaraj się proszę o parę ciekawostek, które zainteresują innego developera: w jakich technologiach to piszesz? Jakie były ciekawe bugi? Miło widziane jest zdjęcie stanowiska pracy, ot jako smaczek.

Dwa poprzednie odcinki tej serii znajdziesz na tej playliście na YouTube.

Rusza konkurs “Daj Się Poznać!” – przedłużono czas rejestracji do 12 marca.

Dzisiaj oficjalnie rusza konkurs “Daj Się Poznać“. Maciej poinformował na swoim blogu, że rejestracja zostaje przedłużona do 12 marca – czyli jest jeszcze czas dla tych, którzy długo zwlekali. Przy okazji może zgłosicie swój projekt z konkursu do mojej serii, o której wyżej wspomniałem? 😉

Niżej moje zaproszenie konkursu. Warto brać udział i czegoś się nauczyć. Nawet jak nie dacie rady publikować tak często jak zakłada konkurs (2 razy w tygodniu), to i tak bardzo prawdopodobnie nawiążecie trochę nowych kontaktów.

Cotygodniowe devlogi z projektu

W ramach tego konkursu mam zamiar prowadzić cotygodniowe devlogi z projektu… szczegóły na temat devlogów i mojego konkursowego projektu wrzucę prawdopodobnie w niedzielę.

Have fun! 🙂

Mateusz


One thought on “Trzeci odcinek “Twórców Niezależnych” i start konkursu “Daj Się Poznać”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *