JavaDevMatt.pl – Mateusz Kupilas

Programista, przedsiębiorca, gamedev, bloger.

Mój nowy autorski projekt?

Coś się kończy, coś zaczyna.

Projekt „IT Startup – Gra Karciana” jest na takim etapie, w którym pozostało mi już tylko czekanie na drukarnię (po akceptacji wszystkich plików drukarnia daje sobie 6 tygodni na dostawę – w ostatnim tygodniu tego miesiąca/pierwszym następnego powinna zacząć się wysyłka) i czas pomyśleć o tym co dalej.

Myślałem o tym już od jakiegoś czasu. Niedawno padła decyzja na projekt zdecydowanie mniejszy niż samodzielne zaprojektowanie i wydanie autorskiej gry karcianej (jeszcze żaden projekt mnie tak mentalnie nie wyczerpał – napisanie i wydanie książki przy tym to pikuś). Rozbiję jeszcze cały proces projektowania i samodzielnego wydania takiego produktu na czynniki pierwsze (powstało już case study części crowdfundingowej – dzięki uprzejmości firmy Sharpeo miałem również okazję przeprowadzić krótką prelekcję na ten temat).

Gadaj co to za projekt!

Cześć z Was podsyłała mi już ostatnio pomysły na to co mógłbym robić dalej i stwierdziłem, że to dobra okazja na zabawę z nagrodami. 🙂 Skoro i tak część już zgaduje, to może osoba, która najdokładniej opisze mój kolejny projekt przy okazji coś wygra?

Pomysłem publicznie podzielę się za niecały tydzień (16.06 – sobota). Jest to kolejna okazja, by przypomnieć, że pomysły same w sobie mają zerową wartość i dzieląc się nimi tylko zyskujemy (nie wiem jak to jest w przypadku dużych firm, ale jako mała niezależna firma zdecydowanie się na tym zyskuje).

Mini konkurs

Jeśli macie ochotę brać udział w tym mini-konkursie na „odgadnięcie mojego nowego pomysłu”, to oto co należy zrobić:

Należy jak najprecyzyjniej opisać mój nowy projekt (można podesłać więcej niż jedną wiadomość – śmiało) i osoba, która będzie najbliżej faktycznego pomysłu otrzymać parę fajnych rzeczy. :> Listę nagród znajdziecie niżej. To bardziej zabawa dla widzów/czytelników, ale może kogoś dodatkowo zmotywuje parę drobnych nagród, by trochę pogłówkować.

Wiadomości konkursowe proszę wysyłać na mój fanpage lub (dla osób, które z Facebooka nie korzystają) na nowydziwnyprojekt@javadevmatt.pl.

Publicznie o nowym projekcie napiszę w sobotę (16.06) i dam znać kto zgadł! 😀 Jeśli 2 osoby równie precyzyjnie określą ten projekt, to o wygranej decyduje termin zgłoszenia.

Regulamin konkursu.

Co można wygrać?

Dla pierwszego miejsca:

Dla drugiego i trzeciego miejsca:

Jakieś podpowiedzi?

By było trochę łatwiej:

  • tym projektem nie jest nowa książką – planuję wydać nową książkę jakoś za rok z hakiem, ale nie jest to projekt, o którym teraz mowa,
  • projektem nie są również nowe karty do gry „IT Startup”. Taki dodatek z nowymi kartami najprawdopodobniej powstanie, ale nie jest to mój aktualny nowy projekt.
  • …parę podpowiedzi (i rzeczy, które mają trochę zmylić ;)) znajdziecie w filmie na początku tego wpisu.
  • UWAGA! Nowe podpowiedzi! Dlatego tu wrzucam więcej podpowiedzi. Filmem dużo osób zbiłem z tropu (może za dużo rzeczy wrzuciłem dla zmyłki). . Miłego główkowania!

Have fun.

Mateusz

5 thoughts on “Mój nowy autorski projekt?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *