JavaDevMatt.pl – Mateusz Kupilas

Programista, przedsiębiorca, gamedev, bloger.

Co dalej z kanałem JavaDevMatt? Parę informacji.

Dzieje się, więc parę informacji co dalej z tym wszystkim. 🙂

  • Początkowo kanał JavaDevaMatt założyłem z myślą tworzenia filmików o programowaniu w języku polskim i angielskim. Jednak ostatnio sobie parę rzeczy przekalkulowałem i wolę jednak robić tylko po polsku i odpuścić sobie plany tworzenia podobnych filmików po angielsku. Lepiej robić jedną rzecz dobrze, niż dwie średnio. Dlatego też zniknęły prefixy “(PL)” w tytułach filmików. Jeśli kiedyś zdecyduję się nagrywać filmiki o programowaniu na YT po angielsku, to założę w tym celu inny kanał. Nie ma co za dużo mieszać.
  • Wczoraj miałem swoją pierwszą rozmowę w sprawie założenia mojej pierwszej spółki w Niemczech… wszystko wygląda bardzo dobrze i właśnie szukam notariusza, z którym mógłbym sprawy spółki domknąć w miarę szybko. Dzisiaj dzwoniłem do jednego, ale niestety wolne terminy miał dopiero po nowym roku, a chciałbym ruszyć z paroma sprawami jeszcze w tym roku. Niedługo więcej na ten temat! :)) Strasznie się cieszę, że znowu przechodzę do prowadzenia biznesu. Noc przed rozmową z doradcą podatkowym nie mogłem zasnąć, bo tyle pomysłów chodziło mi po głowie: budzi się we mnie znowu dawny pracoholik, który uwielbia robić biznesy. 😉
  • Szykuję powoli znowu filmiki z programowaniem. Pytałem i szukałem czego brakuje w sieci pod kątem materiałów. Jest masę materiałów o tym jak ogarnąć podstawy, if-y, pętle… brakuje natomiast materiałów, które uczą jak szukać rozwiązania jakiegoś problemu… niedługo coś pod tym kątem przygotuję.

Have fun.

Matt

One thought on “Co dalej z kanałem JavaDevMatt? Parę informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *